צרו קשר
ּ

איך יוצאים מהמינוס

איך יוצאים מהמינוס? זוהי שאלה שאנשים רבים שואלים את עצמם לאורך השנים האחרונות. נדמה כי מדובר במגיפה של ממש! וזאת משום שיותר ויותר מוצאים את עצמם באובדראפט וחוששים כי לא יצליחו להרים את הראש מעל המים. הסיבות לתופעה רבות ושונות – החל מהוצאות בלתי צפויות, דרך רכישות קבועות, שאולי אינן הכרחיות עבור הילדים ועד חשש לעקוב אחר חשבון הבנק באופן פעיל ושוטף. כל אלו ועוד מהווים את הדרך המהירה למינוס גבוה. כדי לחזור למצב פיננסי תקין, כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל אביתר זכאי יעוץ כלכלי. אביתר זכאי הנו מומחה בעל תואר ראשון בכלכלה ותואר שני במנהל עסקים וכן מתמחה בניהול תיקי השקעות.

רוצים לדעת איך יוצאים מהמינוס?

איכות החיים בישראל נמצאת במגמת עלייה לאורך השנים. בהתאם לכך, גובה המשכורות עולה גם כן, ואמור לספק לאזרחי המדינה איכות חיים סטנדרטית ומספקת וכיסוי כל הוצאות היומיום, ובהן הוצאות מחיה, רכב, משכנתא, בתי הספר והחוגים של הילדים כמו גם יציאות משפחתיות ועוד. עם זאת, נדמה כי חלקנו איננו יודעים כיצד להקצות ולחלק באופן נכון את כספי המשכורות, וכתוצאה מכך מגיעים לחוסר איזון בין ההכנסות להוצאות. מכאן ועד למינוס גבוה – הדרך קצרה.

נכנסתם לאחרונה למינוס גבוה? מעוניינים לצמצם אותו או להגיע למצב של יתרת פלוס בחשבונכם? מדובר במציאות אפשרית ביותר! בשלב חשוב זה מומלץ לפנות אל יועץ כלכלי מומחה; יועץ בעל ניסיון בליווי משפחות לעבר אופק אופטימי בהרבה. לאורך תהליך העבודה המשותף, הוא יבחן את המצב הפיננסי הנוכחי שלכם. בהמשך, תלמדו רבות על שינוי ההרגלים שלכם ועל האופן בו תהפכו גם את הילדים לשותפים בתהליך.

איך יוצאים מהמינוס

 

להציב יעד פיננסי ולהשיג אותו

התנהלות כלכלית נכונה תאפשר לכם לבנות את חייכם על בסיס יציב ולבסס עתיד איכותי עבורכם ועבור ילדיכם. מעוניינים לרכוש כלים חשובים אלו? נמליץ לכם ליצור קשר עם אביתר זכאי יעוץ כלכלי. לאורך שיתוף הפעולה תלמדו כיצד לנהל את כלכלת המשפחה על הצד הטוב ביותר, תוך הצבת יעדים פיננסיים והגשמתם.

לצאת מהמינוס עם אביתר זכאי

רבים מאתנו עסוקים בשאלה – איך לצאת מהמינוס? מדובר בשאלה מורכבת המהווה מציאות חיים עבור משפחות רבות בישראל. אמנם מציאת עבודה מכניסה יכולה לשמש כנקודת פתיחה טובה, אך כאשר מצרפים את כל ההוצאות המשפחתיות, כמו תשלומים חודשיים עבור המשכנתא, הוצאות שוטפות עבור הבית, הילדים ועוד – נדמה שהדרך אל המינוס היא מהירה יותר ממה שנדמה. מעוניינים להרים את הראש מעל המים ולייצב את המציאות הכלכלית שלכם? אתם מוזמנים לפנות אל אביתר זכאי יעוץ כלכלי. בזכות תהליך העבודה המשותף תוכלו לקבל עצמאות כלכלית, ליצור חיי משפחה שמחים ורגועים בהרבה וכמובן – להשיג את היעדים הכלכליים שהצבתם לעצמכם.

דרכים שונות לצאת מהמינוס

רבים מאתנו מחזיקים בשאיפות גבוהות מתוך מטרה לבנות לעצמנו חיים עצמאיים ומספקים. החל מרכישת השכלה גבוהה ועד מציאת עבודה רווחית וקבועה – כל אלו אמורים לספק עבורנו ועבור משפחתנו איכות חיים גבוהה ויציבה. עם זאת, המציאות מציגה בפנינו לעיתים מצבים מורכבים בהרבה, סיטואציות במהלכן אנו נכנסים למינוס ומתקשים לראות את האור בקצה המנהרה.

חשוב שתדעו: יש פתרון! ניהול נכון של התקציב הקיים שלכם יוכל להעלות אתכם על הדרך הנכונה. לצורך כך, חשוב לבחון את ההכנסות והחיובים הקבועים שלכם. בהתאם לכך, יש לבדוק את שארית הכספים הזמינים העומדים בפניכם ולהבין האם יש לכם אפשרות לצמצם את היקף ההוצאות החודשי שלכם. למשל: האם ייתכן שחלק מהקניות שלכם הן "רכישות רגשיות"? האם אתם בודקים מפעם לפעם אפשרויות חלופיות וזולות יותר להוצאות הקבועות? במקביל לבדיקת ההוצאות, חשוב לשקול גם את האפשרות של מקור הכנסה נוסף – גם אם מדובר בפרק זמן קצר. כך תוכלו לייצר מצבים חדשים של צמיחה אשר יובילו להתקדמות וסיפוק.

לצד שלבים חשובים אלו, אשר ישנו את ההרגלים הכלכליים שלכם לטובה, חשוב גם לחנך את דור ההמשך. שינוי הרגלי הפעולה שלכם יוכיחו את עצמם כאשר תלמדו את הילדים שלכם אחריות כלכלית מהי.

לצאת מהמינוס

 

ליצור הרגלים כלכליים חכמים

מדי חודש בחודשו אנו נאלצים להיפרד מסכומים גבוהים של כסף: החל מהוצאות שוטפות הכרחיות כמו מזון, חשמל ומים ועד הוצאות שאמנם אינן חיוניות אך נראות בעינינו חשובות, כמו חוגים לילדים, בילויים וטיולים. כדי להבין כיצד נכנסתם למינוס מלכתחילה, מהן הדרכים שיוציאו אתכם ואיך להתנהל כראוי מבחינה כלכלית – אנו מציעים לכם ליצור קשר עם אביתר זכאי יעוץ כלכלי.

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ