צרו קשר
ּ

ניהול כלכלת המשפחה

ניהול כלכלת המשפחה כולל שורת פעולות שיסייעו ליצור איזון בהתנהלות הכלכלית שלכם, החל מצמצום כרטיסי האשראי המשפחתיים ועד צמצום ההוצאות השוטפות. זאת, תוך שינוי ההרגלים שלכם לצורך יצירת איזון בין ההוצאות וההכנסות. נכנסתם לאחרונה למינוס ומחפשים דרכים לצאת ממנו? רוצים להימנע מלכתחילה ממצב של אוברדראפט? כדי למצוא את האיזון הפיננסי בחייכם, אתם מוזמנים ליצור קשר עם אביתר זכאי יעוץ כלכלי, לקבוע פגישת ייעוץ ראשונית ולהקשיב להמלצות החשובות שלו. אין ספק שתרכשו ארגז כלים משמעותי לצורך ניהול חכם של כלכלת המשפחה.

 

ניהול כלכלת המשפחה: נקודות חשובות

רבים מאתנו חוששים מהיום הגורלי בו ניכנס למינוס. במקרים רבים נראה שזהו מצב בלתי נמנע – הרי אנו מתמודדים מדי יום ביומו עם מגוון עצום של הוצאות – מתוכננות ובלתי צפויות כאחד. עם זאת, האוברדראפט הוא איננו גזירת גורל. למעשה, יש ביכולתנו לנהל את כלכלת המשפחה על הצד הטוב ביותר. שואלים את עצמכם כיצד? נשמח לציין בפניכם מספר נקודות עיקריות:

  • מומלץ להיות עם יד על הדופק ולברר האם אתם זכאים להחזרי מס ממס הכנסה או מביטוחי הבריאות – בייחוד אם אתם עובדים כשכירים.
  • כאשר אתם יוצאים לסיבוב הקבוע בסופרמרקט, חשוב ביותר לקחת אתכם רשימת קניות אותה הכנתם מבעוד מועד. כך, תוכלו לבצע קנייה חכמה ושקולה – ולא להיכנע לרכישות בלתי צפויות ולא הכרחיות.
  • צמצום מספר כרטיסי האשראי.
  • כיום, כל אחד ואחת מאתנו מחזיקים מכשיר טלפון סלולרי, וגם יש לנו חבילות תקשורת שונות הכוללות טלוויזיה ואינטרנט. עם זאת, ובעקבות השוק התחרותי – מומלץ ביותר לברר על החבילות השונות ולהימנע מחיובים גבוהים.
  • היבט חשוב לא פחות ואף יותר הוא חינוך הילדים על התנהלות כלכלית נכונה. כך, כאשר הם יהפכו למבוגרים בעצמם – הם לא ירגישו חסרי אונים, להפך.

ניהול כלכלת המשפחה

 

לרכוש כלים – ולהשיג את היעדים

מעוניינים להשיג עצמאות כלכלית? מדובר במציאות אותה ניתן להגשים! כדי לרכוש כלים חשובים אלו ולהשיג שקט נפשי, כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל אביתר זכאי יעוץ כלכלי. לאורך שיתוף הפעולה הפורה בינינו, תלמדו רבות על ניהול נכון של כלכלת המשפחה, מושגי יסוד על משכנתאות, הצבת יעדים קרובים ורחוקים ועוד.

 

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ