צרו קשר
ּ

ניהול תקציב משפחתי

ניהול תקציב משפחתי יוביל לשדרוג באיכות חייכם, יציאה מהמינוס ותחושת שקט פנימי הנובעת מהיכולת לנהל את ההיבטים הפיננסים שלכם כראוי. חשוב לציין כי משפחות רבות חוות תסכול מהמצב הכלכלי בו הן נמצאות, מצב המאלץ אותן במקרים רבים לשבור תכניות חסכון או לבקש הלוואות מהבנק. למרבה הצער, הניסיון מראה כי במקרים רבים גם פתרונות אלו אינם עוזרים והמשפחות ממשיכות לצנוח למעמקי המינוס. כדי שתוכלו לראות את האור בקצה המנהרה ולהצליח להרים את הראש מעל המים, אנו ממליצים לכם לשתף פעולה עם אביתר זכאי יעוץ כלכלי.

 

ניהול תקציב משפחתי: להגיע לאיזון מושלם

אחד החלומות הגדולים ביותר שלנו הוא הקמת משפחה – ומדובר במטרה מבורכת ביותר! הדרך להגשמת שאיפה זו בצורה הטובה ביותר עוברת דרך מספר תחנות חיים – החל ממציאת פרטנר ועד הבאתם של ילדים מאושרים לעולם, אך המשימה אינה מסתיימת כאן. לאחר הקמתו של התא המשפחתי, רבים לא לוקחים בחשבון את ההיבט הבא: בניית התקציב. בין אם מדובר בקניות שגרתיות לצרכי היום-יום ובין אם מדובר בהוצאות חד-פעמיות כמו רכישת ריהוט לחדרי הילדים – מדובר בהוצאות משמעותיות שיש לנהל אותן על הצד הטוב ביותר.

מעוניינים לבנות תקציב משפחתי מאוזן? בבואכם להתחיל במשימה חשובה זו, נציין מספר נקודות חשובות:

  • את ניהול התקציב המשפחתי חשוב לבצע יחד עם יועץ כלכלי. מומחה זה הינו גורם חיצוני, ניטרלי אשר יסייע לכם לבחון את המצב הכלכלי הנתון שלכם כראוי.
  • לאורך פגישת הייעוץ עם המומחה, תעברו יחדיו על ההוצאות השוטפות שלכם ותראו היכן נמצאים החסרונות והיתרונות בניהול השוטף שלכם.
  • בהתאם לנתונים השונים, ניתן יהיה להגיע לשלב החשוב הבא: בניית התקציב בפועל. תכנית זו תכלול את סדרי העדיפויות שלכם בכל הנוגע להוצאות, את האחריות המשותפת של בני המשפחה ועוד.

ניהול תקציב משפחתי

 

להשקיע בעתיד

ניהול התקציב המשפחתי הוא משימה רב-ממדית המורכבת מפעולות חשובות רבות. כדי שתוכלו לחסוך את כספיכם לטווח הקצר והארוך כמו גם להציב יעדים כלכליים שתוכלו לעמוד בהם, כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל אביתר זכאי יעוץ כלכלי. אביתר זכאי הינו בוגר תואר ראשון בכלכלה ותואר שני במנהל עסקים, מומחה בניהול תיקי השקעות ובעל ניסיון עשיר בייעוץ למשפחות.

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ